NISSAN ÇELİK KONYA

HAKKIMIZDA

 

NISSAN ÇELİK KONYA HAKKINDA

ÇELİK MOTORLU ARAÇLAR SAN. ve TİC. A. olarak Konya’da, profesyonel bir ekip yönetiminde yetkili satıcı ve servis hizmetleri alanında çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
1980 yılından bugüne geçmişten gelen tecrübe ve güven anlayışı ile müşterilerine; bakım onarım, filo kiralama, hasar servisi, sigorta, satış ve satış sonrası servis hizmeti veren Çelik Motorlu Araçlar, bütün hizmetlerini kusursuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle yerine getirmeye devam ediyor.

Misyonumuz

En yüksek seviyede hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile kendi sektörümüzde örnek gösterilen, referans teşkil edilen bir şirket olmaktır. Ürünlerimize ve firmamıza olan güvenini sürekli kılmak, rekabet gücümüzün sürekliliğini sağlamak, satış ve satış sonrasında da en iyi hizmeti vermek temel amaçlarımızdandır.

Vizyonumuz

Zamanınızın değerinin bilinci içerisinde hareket ederek en hızlı ve mükemmel hizmeti sunmak. Geçmişten gelen tecrübemizle otomotiv endüstrisinin en son teknolojik imkanlarını kullanarak yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlamak. İşimiz ile ilgili her konuda yeni teknolojik gelişmelerin yakın takipçisi olmak.Çelik Motorlu Araçlar olarak başarımızda, çalışanlarımızın izlediği iş ahlakı ve müşterilerimizin takdirinin motive edici gücü yer almaktadır.

Hedeflerimiz

Hedeflerimiz arasında başta üstün müşteri memnuniyeti, geniş ürün ve hizmet portföyü, sürdürülebilir büyüme, kurumsallık ve küreselleşme yer almaktadır.

Değerlerimiz

Yıllardır önemle sahip çıktığımız değerlerimiz müşteri odaklılık, yenilikçilik, kalite profesyonellik, takım çalışması, çevreye duyarlılık, verimlilik, hız ve çeviklik ve sosyal sorumluluktur.